Piotr

Obsługa klienta

Infolinia: +48 730 527 632

Zadzwoń do nas

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

Del klik, wysokość skrzydła 800 mm

Kategoria

Del klik, wysokość skrzydła 800 mm

Drzwiczki rewizyjne natynkowe "widoczne" o skrzydle wysokości 800 mm

Przy budowie nowych obiektów mieszkalnych  oraz podczas każdego remontu (zwłaszcza węzłów sanitarnych) te drzwiczki rewizyjne natynkowe (obudowy pionów, drzwiczki do płyt kartonowo-gipsowych) znajdą niezrównane zastosowanie. Wszędzie tam gdzie drzwiczki do przestrzeni inspekcji lub serwisu nie są pokryte okładziną ceramiczną, a jednocześnie potrzebujesz, aby były jak najmniej widoczne. 

Doskonałą funkcjonalność zapewnia specjalna konstrukcja podwójnego zawiasu, która jest chroniona patentem. Zawias najpierw wysuwa drzwi, a następnie je otwiera. Zapewnia to optymalną estetykę i absolutnie bezpieczną obsługę. Ponadto to rozwiązanie nie eksperymentuje z zastosowanymi materiałami i nie musisz się martwić, że nie będą one działać przy częstym użyciu.

Obecnie produkujemy te drzwiczki z otwieraniem poprzez naciśnięcie klik. To rozwiązanie jest nowoczesne i praktyczne.

 

Jak działają niewidoczne drzwiczki?

  • Zasada działania opiera się na specjalnym podwójnym zawiasie, chronionym na wszystkich etapach ochrony patentowej.
  • Są dociskane do ściany w miejscach zawiasów.
  • Od strony zawiasów drzwi najpierw wysuwają się przed ścianę.
  • Następnie drzwi się otwierają.

Z czego wykonane są drzwiczki rewizyjne?

W przypadku nowoczesnego rozwiązania KLIK wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej ocynkowanej. Są wycinane laserowo, a każda część jest identycznych rozmiarów. Osadzone są w tulejach wykonanych z wysokiej jakości stopu Dural, który jest następnie ręcznie docierany, aby obsługa ciężkiego skrzydła była jak najłatwiejsza. Skrzydło drzwiczek wykonane jest z płyty gipsowo-kartonowej. Od zewnątrz do ramy i skrzydła, pod kątem 45 ° są przymocowane listwy aluminiowe. Po przeciągnięciu ściany za pomocą kleju lub sztukaterii widoczne są wyłącznie fronty listw, co daje przyjemny wizualnie efekt.                                     

Dzięki tym możliwościom i własnościom drzwiczki różnią się od wszystkich innych dostępnych na rynku rozwiązań dla dostępu do przestrzeni rewizyjnej.

Krótki przewodnik, który pomoże Ci wybrać odpowiednie drzwiczki