Piotr

Obsługa klienta

Infolinia: +48 730 527 632

Zadzwoń do nas

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

Drzwiczki rewizyjne do karton - gipsu

 

Chcesz zainstalować drzwiczki rewizyjne w płycie kartonowo - gipsowej? Nie ma problemu. Drzwiczki serwisowe Zavrz mogą być stosowane w różnych systemach płyt kartonowo - gipsowych, gdzie służą dostępowi do pionów, przestrzeni kontrolnych wentylacji i klimatyzacji lub zaworów oraz do liczników gazu i wody. Drzwiczki kontrolne do płyt kartonowo - gipsowych są często instalowane w łazience lub toalecie, gdzie docenisz drzwi pod okładzinę lub wodoodporne. Możesz je łatwo zainstalować  w już ukończonych konstrukcjach z płyt kartonowo - gipsowych, bez konieczności docinania.

 

Oferujemy drzwiczki do płyt kartonowo - gipsowych o różnych rozmiarach, w przypadku niektórych typów drzwi można je produkować praktycznie w każdym rozmiarze. Wybierz z naszej oferty drzwiczek rewizyjnych poniżej:

 

Drzwiczki rewizyjne do karton - gipsu - Natynkowe

 

Drzwiczki rewizyjne natynkowe tzw. „widoczne” drzwiczki rewizyjne do tynków nadają się do montażu wszędzie tam, gdzie ściana nie jest pokryta okładziną.

 

Revizní dvířka do omítky do výšky otvoru 600 mm Revizní dvířka do omítky do výšky otvoru 1000 mm

 

Drzwiczki rewizyjne do karton - gipsu - Wodoodporne

 

Wodoodporne drzwiczki rewizyjne mogą być stosowane szczególnie w łazience i toalecie, gdzie są narażone na wilgoć. Są również przystosowane, aby spływała po nich woda.

 

revizní dvířka voděodolná do výšky otvoru 600 mm revizní dvířka voděodolná do výšky otvoru 1000 mm

 

Drzwiczki rewizyjne do karton- gipsu - Pod okładzinę, niewidoczne

 

Zaletą niewidocznych drzwi inspekcyjnych jest to, że pasują one estetycznie do okładziny. Możesz wybrać drzwi z otwieraniem na „klik” lub za pomocą uchwytu.

 

Revizní dvířka do SDK

 

Drzwiczki rewizyjne do karton - gipsu - Ognioodporne

 

W asortymencie tzw. „przeciwpożarowych” drzwiczek rewizyjnych można wybierać między drzwiczkami z montażem pod okładzinę oraz natynkowe.

 

Protipožární revizní dvířka do sádrokartonu

 

Drzwiczki rewizyjne do karton - gipsu - Metalowe Softline

 

Metalowe drzwiczki rewizyjne Softline nadają się do zasłonięcia przestrzeni rewizyjnych w ścianie i suficie. Możesz wybierać między drzwiczkami z otwieraniem przez naciśnięcie lub kluczem kwadratowym.