Piotr

Obsługa klienta

Infolinia: +48 576 775 643

Zadzwoń do nas

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

Drzwiczki rewizyjne pod płytki, otwierane na KLIK

Kategoria

Drzwiczki rewizyjne pod płytki, otwierane na KLIK

DRZWICZKI REWIZYJNE POD PŁYTKI (niewidoczne) Ogólnego wrażenia pięknej, nowoczesnej łazienki nie powinien zepsuć widok nieukrytych drzwiczek rewizyjnych służacych jako dostęp do obszaru rewizyjnego, montażowego,inspekcyjnego czy szybów. Istnieje możliwość montażu zarówno w płycie kartonowo-gipsowej, jak i murze.

DRZWICZKI REWIZYJNE POD PŁYTKI KLIK (niewidoczne)

Wariant drzwiczek rewizyjnych z otwieraniem poprzez naciśnięcie typu KLIK to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie. Wykorzystuje specjalną podwójną konstrukcję zawiasową, która jest chroniona patentem europejskim. Zawias najpierw wysuwa drzwiczki, a następnie je otwiera. Umożliwia to bezpieczną obsługę drzwiczek, a także doskonałe ich pokrycie płytkami ceramicznymi.

Co ważne, nie trzeba już martwić się o czyszczenie i znajdywanie uchwytu, który był niezbędny do otwarcia drzwiczek starszego typu. System „Klik” spełnia wymagania dotyczące określonego rozmiaru okładziny, który można jeszcze zwiększyć nawet o 20% w stosunku do rozmiaru skrzydła na ościeżnicy. W przypadku nietypowych rozmiarów nadal konieczne jest użycie starszego rozwiązania z przyssawką.

Z czego wykonane są drzwiczki rewizyjne na KLIK?

W przypadku nowoczesnego rozwiązania KLIK wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej ocynkowanej. Są wycinane laserowo, a każda część jest identycznych rozmiarów. Osadzone są w tulejach wykonanych z wysokiej jakości stopu Dural, który jest następnie ręcznie docierany, aby obsługa ciężkiego skrzydła była jak najłatwiejsza. Skrzydło drzwiczek wykonane jest z płyty gipsowo-kartonowej. Szparę między okładziną drzwiczek na „Klik”, a ścianą wypełnia się listwą plastikową. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów możesz cieszyć się długą żywotnością drzwiczek bez kłopotów z otwieraniem.

 

 

Krótki przewodnik, który pomoże Ci wybrać odpowiednie drzwiczki