Piotr

Obsługa klienta

Infolinia: +48 576 775 643

Zadzwoń do nas

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

Jak wybrać odpowiednie drzwiczki

w pierwszej kolejności wybierz, gdzie będziesz potrzebować drzwi i jaka będzie ostateczna powierzchnia ściany. Jeśli drzwiczki będą w kabinie prysznicowej lub w innym wilgotnym miejscu, wybierz typ wodoodporny. Jeśli ostateczną powierzchnią będzie jakikolwiek tynk, wybierz podtynkowe, a jeśli ściana zostanie pokryta płytkami ceramicznymi, wybierz niewidoczny - podokładzinowe.

Jaka jest idealna wielkość drzwiczek

Jeśli są to ukryte drzwiczki, parametr wielkości uzależniony jest tylko od potrzebnego aby uzyskać wygodny dostęp do wszystkich urządzeń za drzwiczkami. W przypadku drzwi podokładzinowych należy kierować się rozmiarem okładziny, tak aby nie trzeba było ciąć płytki ceramicznej.

Jak wybrać kolor i grubość listwy

Kolor listwy powinien być jak najbardziej zbliżony do koloru masy uszczelniającej, a grubość listwy musi odpowiadać wytrzymałości (grubości) okładziny ceramicznej.

Co się stanie, jeśli rozmiar płytki (lub suma rozmiarów płytek) nie będzie dokładnie odpowiadała rozmiarowi oferowanych drzwiczek KLIK

Z trzech stron skrzydła, z wyjątkiem strony zawiasu, możliwe jest większe zachodzenie okładziny na skrzydło. Istnieje tylko granica, że ​​nieprzylegający obszar okładziny nie powinien przekraczać 80% przylegającego obszaru.