Piotr

Obsługa klienta

Infolinia: +48 576 775 643

Zadzwoń do nas

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

Drzwiczki rewizyjne natynkowe

Kategoria

Drzwiczki rewizyjne natynkowe

Drzwiczki rewizyjne natynkowe stosowane są przy budowie nowych obiektów mieszkalnych oraz przy każdym remoncie (szczególnie węzłów sanitarnych). Znajdą zastosowanie w miejscach gdzie ściana nie jest pokryta płytkami ceramicznymi, w których niezbędny jest dostęp do obszaru inspekcji lub serwisu. Drzwiczki rewizyjne natynkowe służą na przykład jako dostęp do pionów lub szybów i mogą być montowane w płycie gipsowo-kartonowej lub murze.

Doskonałą funkcjonalność zapewnia specjalna konstrukcja podwójnego zawiasu, która jest chroniona patentem. Zawias najpierw wysuwa drzwi, a następnie je otwiera. Zapewnia to optymalną estetykę i absolutnie bezpieczną obsługę. Ponadto to rozwiązanie nie eksperymentuje z zastosowanymi materiałami i nie musisz się martwić, że nie będą one działać przy częstym użyciu.

Obecnie produkujemy te drzwiczki z otwieraniem poprzez nacisk typu Klik. To rozwiązanie jest nowoczesne i praktyczne.

Z czego wykonane są drzwiczki rewizyjne?

W przypadku nowoczesnego rozwiązania KLIK wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej ocynkowanej. Są wycinane laserowo, a każda część jest identycznych rozmiarów. Osadzone są w tulejach wykonanych z wysokiej jakości stopu Dural, który jest następnie ręcznie docierany, aby obsługa ciężkiego skrzydła była jak najłatwiejsza. Skrzydło drzwiczek wykonane jest z płyty gipsowo-kartonowej. Od zewnątrz do ramy i skrzydła, pod kątem 45 ° są przymocowane listwy aluminiowe. Po przeciągnięciu ściany za pomocą kleju lub sztukaterii widoczne są wyłącznie fronty listw, co daje przyjemny wizualnie efekt. Dzięki tym możliwościom i własnościom drzwiczki te różnią się od wszystkich innych dostępnych na rynku rozwiązań dla dostępu do przestrzeni rewizyjnej.