Piotr

Obsługa klienta

Infolinia: +48 576 775 643

Zadzwoń do nas

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

Kategoria

Drzwiczki rewizyjne niewidoczne pod płytki 300 x 300 - system klik (w stałej ofercie)

  • Gwarantujemy trwałą jakość, solidne konstrukcyjnie rozwiązanie i brak ryzyka poluzowania się drzwiczek.

  • Obejrzyj wideo z montażu, w którym wszystko dokładnie pokażemy.

  • Najpopularniejszy modele drzwiczek rewizyjnych typu KLIK są stale gotowe do wysyłki. Inne formaty produktów typu KLIK są wysyłane w ciągu 7 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia

Drzwiczki rewizyjne niewidoczne pod płytki 300 x 300 nadają się do montażu zarówno w płycie gipsowo-kartonowej, jak i do pionów wodno-kanalizacyjnych.

parametry techniczne: Wyświetl
Dostępność w magazynie:

W magazynie

Cena / szt.:

524zł z VAT

Lokalizacja:
Grubość płytki:
0 - 8 mm:
8,1 - 10 mm:
10,1 - 12 mm:
:
  • Gwarantujemy trwałą jakość, solidne konstrukcyjnie rozwiązanie i brak ryzyka poluzowania się drzwiczek.

  • Obejrzyj wideo z montażu, w którym wszystko dokładnie pokażemy.

  • Najpopularniejszy modele drzwiczek rewizyjnych typu KLIK są stale gotowe do wysyłki. Inne formaty produktów typu KLIK są wysyłane w ciągu 7 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia

Opis produktu

DRZWICZKI REWIZYJNE POD OKŁADZINĘ 300 × 300 mm (niewidoczne) o skrzydle wysokości 300 mm idealne pod okładzinę 100×100, 150×150, 300×300

Wariant drzwiczek rewizyjnych z otwieraniem poprzez naciśnięcie KLIK do wysokości skrzydła 300 mm to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie. Wykorzystuje specjalną konstrukcję podwójnego zawiasu, która jest chroniona europejskim patentem Zawias najpierw wysuwa drzwi, a następnie je otwiera.

Drzwiczki rewizyjne ZAVRZ znajdą zastosowanie zarówno przy budowie nowego mieszkania jak i remoncie (szczególnie węzłów sanitarnych). Oferta obejmuje zarówno Drzwiczki rewizyjne pod okładzinę jak i Rewizyjne drzwiczki do szachtów pod tynk. Nie warto psuć estetyki ​​pięknej nowej łazienki widokiem dowolnych widocznych drzwiczek zapewniających dostęp do przestrzeni rewizyjnych, instalacyjnych czy inspekcyjnych. Szczególnie tam, gdzie dostęp do przestrzeni szybów znajduje się pod okładziną, zaleca się stosowanie niewidocznych drzwiczek rewizyjnych ZAVRZ. Nadają się do montażu zarówno w płycie kartonowo-gipsowej, jak i w ścianie murowanej.

Otwieranie poprzez nacisk (klik) to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, nie trzeba martwić się o czyszczenie oraz każdorazowe znajdowanie uchwytu, który był niezbędny do otwierania drzwiczek starszego typu. System klik spełnia wymagania dla konkretnego rozmiaru okładziny który można jeszcze zwiększyć (do 20%) w stosunku do rozmiaru  ościeżnicy. W przypadku nietypowych rozmiarów nadal konieczne jest użycie przyssawki

 

Jak i z czego wykonane są drzwiczki?

 

W przypadku nowoczesnego rozwiązania KLIK wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej ocynkowanej. Są wycinane laserowo, a każda część jest identycznych rozmiarów. Osadzone są w tulejach wykonanych z wysokiej jakości stopu Dural, który jest następnie ręcznie docierany, aby obsługa ciężkiego skrzydła była jak najłatwiejsza. Skrzydło drzwiczek wykonane jest z płyty kartonowo-gipsowej.

 

Okładzina rozciąga się na drzwi aż do ramy. Szparę między okładziną drzwiczek na „Klik”, a ścianą wypełnia się listwą plastikową, którą oferujemy w wielu odcieniach, w zależności od kolorów mas uszczelniających. W rezultacie wszystkie połączenia są takie same i współgrają z innymi łączeniami.

Tradycyjne rozwiązanie, które nazywamy „przyssawką”, wymaga dużego udziału pracy ręcznej, ale możliwe jest wykonanie dokładnie na miarę dla klienta. Rama drzwi i skrzydło w tym rozwiązaniu wykonane są z zielonej płyty kartonowo-gipsowej, a masywny podwójny zawias ze stali. Szpara w okładzinie jest także wypełniona plastikową listwą.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów możesz cieszyć się długą żywotnością drzwi oraz bezproblemowym otwieraniem i zamykaniem za pomocą obu rozwiązań. Dzięki tym możliwościom i własnościom drzwiczki te różnią się od wszystkich innych dostępnych na rynku rozwiązań dla dostępu do przestrzeni rewizyjnej.

 

Jak działają niewidoczne drzwiczki?

  • Zasada działania opiera się na specjalnym podwójnym zawiasie, chronionym na wszystkich etapach ochrony patentowej.
  • Od strony zawiasów drzwi najpierw wysuwają się przed ścianę.
  • Następnie drzwi się otwierają.

parametry techniczne

Szerokość: 300 mm
Wysokość: 300 mm
Zastosowanie: pod okładzinę
Sposób otwierania: system klik
Kod produktu: A+K300x300

Zainspiruj się naszymi filmami instruktażowymi

Prezentacja asortymentu drzwiczek rewizyjnych firmy

Historia produkcji drzwiczek rewizyjnych ZAVRZ

Podstawowe instrukcje dotyczące montażu drzwiczek rewizyjnych ZAVRZ

Instrukcja montażu - Umieszczenie drzwiczek rewizyjnych w zewnętrznym rogu

Instrukcja montażu - Umieszczenie drzwiczek rewizyjnych w zewnętrznym rogu

Instrukcja montażu - Drzwiczki rewizyjne natynkowe

Instrukcja montażu - Drzwiczki rewizyjne wodoodporne