Piotr

Obsługa klienta

Infolinia: +48 576 775 643

Zadzwoń do nas

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

Kategoria

Drzwiczki rewizyjne wodoodporne pod płytki 800 x 800 mm (na indywidualne zamówienie)

  • Gwarantujemy trwałą jakość, solidne konstrukcyjnie rozwiązanie i brak ryzyka poluzowania się drzwiczek.

  • Obejrzyj wideo z montażu, w którym wszystko dokładnie pokażemy.

  • Najpopularniejszy modele drzwiczek rewizyjnych typu KLIK są stale gotowe do wysyłki. Inne formaty produktów typu KLIK są wysyłane w ciągu 7 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia

Wodoodporne drzwiczki rewizyjne nadają się do toalety lub łazienki. Drzwiczki są ukryte pod okładziną i może spływać po nich woda.

parametry techniczne: Wyświetl
Dostępność w magazynie:

Do 14 dni

Cena / szt.:

1 042zł z VAT

Otwieranie:
Lokalizacja:
Grubość płytki:
0 - 8 mm:
8,1 - 10 mm:
10,1 - 12 mm:
Czas dostawy:
:
  • Gwarantujemy trwałą jakość, solidne konstrukcyjnie rozwiązanie i brak ryzyka poluzowania się drzwiczek.

  • Obejrzyj wideo z montażu, w którym wszystko dokładnie pokażemy.

  • Najpopularniejszy modele drzwiczek rewizyjnych typu KLIK są stale gotowe do wysyłki. Inne formaty produktów typu KLIK są wysyłane w ciągu 7 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia

Opis produktu

Drzwiczki rewizyjne, drzwiczki WC wodoodporne  o skrzydle wysokości 800 mm szczególnie odpowiednie pod okładzinę 100 x 100, 200 x 200, 200 x 400, 400 x 400, 400 x 800

Wariant drzwiczek rewizyjnych z otwieraniem poprzez naciśnięcie KLIK  o skrzydle wysokości 800 mm to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie. Wykorzystuje specjalną podwójną konstrukcję zawiasową, która jest chroniona patentem europejskim. Zawias najpierw wysuwa drzwiczki, a następnie je otwiera.

Podczas budowy nowych obiektów mieszkalnych oraz każdego remontu (szczególnie węzłów sanitarnych), w miejscach prowadzenia instalacji wodnej i innych mediów w szybie rewizyjnym, przed którym znajduje się prysznic, te wodoodporne drzwiczki inspekcyjne znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie pod prysznicem lub w innym miejscu narażonym na działanie wody, musisz mieć drzwiczki pod okładziną, aby nie były widoczne, ale jednocześnie odporne na działanie wody.

 Doskonałą funkcjonalność zapewnia specjalna konstrukcja podwójnego zawiasu chronionego patentem. Zawias najpierw wysuwa drzwiczki, a dopiero potem je otwiera. Zapewnia to optymalny wygląd (niewidoczność) drzwi i absolutnie bezpieczną obsługę.

W przypadku nowoczesnego rozwiązania KLIK wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej ocynkowanej. Są wycinane laserowo, a każda część jest identycznych rozmiarów. Osadzone są w tulejach wykonanych z wysokiej jakości stopu Dural, który jest następnie ręcznie docierany, aby obsługa ciężkiego skrzydła była jak najłatwiejsza. Skrzydło drzwiczek wykonane jest z płyty Glasroc.

Okładzina rozciąga się na drzwi aż do ramy. Szparę między okładziną drzwiczek na „Klik”, a ścianą wypełnia się listwą plastikową, którą oferujemy w wielu odcieniach, w zależności od kolorów mas uszczelniających. W rezultacie wszystkie łączenia są takie same i współgrają z innymi spoinami.

Konstrukcja drzwi, w tym skrzydła, wykonana jest z płyty Glasroc, więc nie trzeba się martwić wilgotnym środowiskiem, które nie byłoby odpowiednie dla GKB.Jeśli drzwiczki znajdują się w miejscu, w którym woda spada bezpośrednio na nie (np. w prysznicu z hydromasażem), zalecamy uszczelnienie łączeń silikonem, który po stwardnieniu przycinamy skalpelem. Właśnie w przypadku takich modyfikacji konstrukcyjnych używa się naszych wodoodpornych, niewidocznych drzwiczek rewizyjnych pod okładzinę ceramiczną, szczególnie w kabinach prysznicowych, gdzie konieczne jest również zapewnienie estetycznego dostępu do zaworów wodnych, gazowych lub liczników.

parametry techniczne

Szerokość: 800 mm
Wysokość: 800 mm
Zastosowanie: pod płytki, wodoodporne
Sposób otwierania: system klik
Kod produktu: DVK800x800

Dokumenty

technicky-list.pdf 198.47K Pobieranie

Zainspiruj się naszymi filmami instruktażowymi

Prezentacja asortymentu drzwiczek rewizyjnych firmy

Historia produkcji drzwiczek rewizyjnych ZAVRZ

Podstawowe instrukcje dotyczące montażu drzwiczek rewizyjnych ZAVRZ

Instrukcja montażu - Umieszczenie drzwiczek rewizyjnych w zewnętrznym rogu

Instrukcja montażu - Umieszczenie drzwiczek rewizyjnych w zewnętrznym rogu

Instrukcja montażu - Drzwiczki rewizyjne natynkowe

Instrukcja montażu - Drzwiczki rewizyjne wodoodporne